Sewpoint logo

SIRUBA BT-290A/ABFGuzikarka 2-nitkowa z automatycznym podajnikiem:

  • prędkość szycia 2700 ściegów/min
  • ostępne rozstawy otworów guzika 2,2; 2,4; 2,8; 3,2; 3,6 mm (standardowe wyposażenie)
  • skok igielnicy 46 mm
  • system igieł DPx17 #14

Zadzwoń:

Elektroniczna guzikarka dwunitkowa z automatycznym podajnikiem guzików. Przystosowana do doszywania guzików płaskich. Zastosowanie ściegu stebnowego daje nam gwarancję trwałego zamocowania guzika, bez ryzyka przypadkowego wyprucia.

Automatyczne podawanie guzika wpływa znacząco na zwiększenie wydajności pracy. Maksymalna prędkość podawania guzików to 120 szt/min (jeden guzik co 0,5 sek). Całość sterowana jest za pomocą silników krokowych.

Automatyczny podajnik może być przystosowany do guzików o średnicy 8-21mm bez konieczności wymiany jakichkolwiek części. Maszyna wyposażona w 10 uchwytów podających w 5-u rozmiarach od 2,2 do 3,6 mm (z dwoma lub czterema bolcami w każdym z rozmiarów). System automatycznego odrzucania guzików ustawionych wierzchnią częścią do dołu.

Sterowanie za pomocą czytelnego i łatwego w obsłudze graficznego panelu sterującego z możliwością zapisania do 50 różnych ustawień parametrów pracy.

Parametry techniczne:
- prędkość szycia 2700 ściegów/min
- dostępne rozstawy otworów guzika 2,2; 2,4; 2,8; 3,2; 3,6 mm (standardowe wyposażenie)
- skok igielnicy 46 mm
- system igieł DPx17 #14
- ilość wzorów przeszycia: 38
- zasilanie 230V / 50Hz.

Zadzwoń pod  aby poznać więcej szczegółów jeśli jesteś zainteresowany ofertą.

FacebookYouTube

Sewpoint - Maszyny szwalnicze- nasza oferta to m.in: sprzedaż maszyn szwalniczych, maszyny do szwalni sprzedaż, maszyna do uszczelniania szwów, stebnówki sprzedaż, overlocki sprzedaż, renderki sprzedaż, guzikarki, automaty szwalnicze