Sewpoint logo

Automat do naszywania szlufek:

  • 2-igłowa głowica,
  • regulacja rozstawu między igłami (długość szlufki od 48 do 78 mm),
  • długość rygielka od 7 do 22 mm,
  • szerokość rygielka od 1 do 3,2 mm, 

 

 

 

 

Zadzwoń:

Nowoczesny, wysokowydajny, elektronicznie sterowany, automat firmy JUKI do naszywania szlufek we wszelkiego rodzaju wyrobach odzieżowych. Maszyna posiada jedną 2-igłową głowicę co umożliwia jednoczesne przyszywanie szlufki „na górze i dole”; automatyczny podajnik szlufek z taśmy z jednoczesnym obcięciem szlufki i uformowaniem żądanego podwinięcia. Zapewnia to znaczne skrócenie czasu przyszycia jednej szlufki do 1,2 sekundy (przy zamocowaniu 28 ściegami). Praca operatora ogranicza się jedynie do podłożenia wyrobu w strefę roboczą maszyny.

Wszystkie parametry pracy automatu ustawiane są na prostym w obsłudze czytelnym panelu sterującym. Możliwość wyboru ilości ściegów w zamocowaniu, regulacja rozstawu między igłami (długość szlufki od 48 do 78 mm), długość rygielka od 7 do 22 mm, szerokość rygielka od 1 do 3,2 mm, regulacja szerokości i długości zamocowania z dokładnością do 0,1 mm. Zakres szerokości szlufek możliwych do odszycia od 9 do 20 mm.
Prędkość szycia do 2500 ściegów/min, ilość ściegów: 28; 36; 42. Doszywane szlufki mogą być obcinane w zależności od wyboru prosto lub skośnie.

Zadzwoń pod  aby poznać więcej szczegółów jeśli jesteś zainteresowany ofertą.

FacebookYouTube

Sewpoint - Maszyny szwalnicze- nasza oferta to m.in: sprzedaż maszyn szwalniczych, maszyny do szwalni sprzedaż, maszyna do uszczelniania szwów, stebnówki sprzedaż, overlocki sprzedaż, renderki sprzedaż, guzikarki, automaty szwalnicze