Sewpoint logo

Stębniówka 2-igłowa z dużymi chwytakami:

  • m aksymalna prędkość szycia 3000 ściegów/min.,
  • długość ściegu do 5 mm (4 mm dla podklasy F),
  • chwytacze o powiększonej pojemności,
  • rozstaw igieł 6,4 mm (inne na zamówienie) 

 

Zadzwoń:

Nowa seria stębnówek 2-igłowych. Całkowicie zmieniona konstrukcja maszyny w stosunku do poprzedniej wersji z szeregiem udoskonaleń i usprawnień.
Zwiększono strefę roboczą maszyny polepszając  tym samym komfort pracy przy obróbce dużych elementów, przy jednoczesnym zachowaniu wymiarów zewnętrznych łoża maszyny.
Standardowo dostępna z nowoczesnym systemem smarowania (nie posiada typowej miski olejowej). Olej w zamkniętym obiegu, doprowadzany tylko do mechanizmu chwytacza. Olej wydostający się z obszaru chwytacza opada do miski olejowej skąd po przejściu przez filtr doprowadzany jest powrotnie do zamkniętego obiegu. Rozwiązanie gwarantujące brak jakichkolwiek wycieków oleju z górnej części maszyny (głównie igielnica) powodujących plamienie materiału, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej prędkości szycia jak w przypadku wersji ze smarowaniem wszystkich mechanizmów maszyny. Opcjonalnie dostępna wersja bez powrotu oleju.
Maksymalna prędkość szycia 3000 ściegów/min., długość ściegu do 5 mm (4 mm dla podklasy F), chwytacze o powiększonej pojemności, rozstaw igieł 6,4 mm (inne na zamówienie) Transport ząbkowo-igłowy z możliwością szybkiego przełączenia na dolny ząbkowy (tylko w modelu LH-3528 - konieczna wymiana elementów rozstawu igieł). Przy odszywaniu cienkich, delikatnych materiałów, w niektórych przypadkach, zalecane jest stosowanie maszyn tylko z transportem dolnym. Możliwość zmiany rodzaju transportu w maszynie czyni ją bardziej użyteczną i zapewnia wyższą jakość odszywanych wyrobów.

Zadzwoń pod  aby poznać więcej szczegółów jeśli jesteś zainteresowany ofertą.

FacebookYouTube

Sewpoint - Maszyny szwalnicze- nasza oferta to m.in: sprzedaż maszyn szwalniczych, maszyny do szwalni sprzedaż, maszyna do uszczelniania szwów, stebnówki sprzedaż, overlocki sprzedaż, renderki sprzedaż, guzikarki, automaty szwalnicze